שירות לקוחות: 050-377-7817

בס"ד

השלמת שיער

השלמת שיער

השלמת שיער נדרשת לכל מי שסובל מתופעת ההתקרחות או מנשירת שיער מאסיבית, והיא משיבה למטופלים את מראה השיער המלא והמבוקש. ההשלמה משפרת את ההופעה האסתטית והיא מבוצעת אצל מומחי השיער, לגברים ונשים כאחד.

השיטות לטיפול בהתקרחות ובשיער דליל כוללות דרכים שונות ובהן גם שזירת שיער . השיטה מבוצעת בדרך של חיבור תוספת משיער טבעי, ושזירת השיער במקומות הנחוצים.

אחת השיטות הפופלאריות כיום בתחום השלמת שיער, היא ביצוע הדבקת שיער אשר משיבה למטופלים את הנפח והמראה הטבעי של שיערם. השיטה מבוצעת בארץ ובעולם ובמסגרתה משחזרים המומחים את אופן צמיחת השיער באמצעות הדבקת תוספות, אשר משולבות במקומות בהם חסר השיער או במקומות בהם קיים שיער דליל, ומעניקות למטופלים את המראה האהוב, המלא, והמוכר להם טרם הנשירה.

השיטה הדקורטיבית מאפשרת עיצוב נוח ושגרתי של השיער, בכל דרך בה היו מורגלים הלקוחות קודם לכן, ואף יותר מכך, מאחר והשיער זוכה למראה רענן ומלא נפח, אשר נראה טבעי ובלתי מורגש. בדרך זו תוכלו לבצע כל פעילות ספורטיבית כמו ריצה או אימוני כושר ושיעורים אירוביים, חפיפת השיער באותו האופן בו הייתם מורגלים תמיד, וסידור השיער והרמתו, תוך חיזוק בסיכות לשיער ואביזרים, בכל דרך העולה על הדעת.

עד היום השתמשו בשיטת השלמת שיער זו אינספור אנשים בארץ ובעולם, כאשר היא מתאימה בין היתר לגברים הסובלים מהתקרחות, לנשים בכל גיל ובין היתר בגיל המעבר בו סובלות נשים רבות משיער דליל ונשירה, ולאנשים אשר בשל טיפולים רפואיים או בעיות בריאותיות, סובלים מנשירה והתקרחות

דילוג לתוכן